Liga kadetek Plzeň - dohráno

Liga kadetek Plzeň - dohráno

Kadetky hrály první ligový turnaj 5.-6.6.2021 na hřišti Plzeňské Slávie.

V prvním utkání v sobotu nastoupily kadetky proti domácí Slávii a ve vyrovnaném zápase vybojovaly výhru Vampires Merklín – Slávia Plzeň 5:3. V druhém utkání proti Berounu už se nám tolik nedařilo a utrpěli jsme v turnaji první, ale nakonec i poslední, prohru. Vampires Merklín – Piranhas Beroun 7:14. Během turnaje se ukázalo, že týmy jsou poměrně vyrovnané a každý může porazit každého. To se nakonec potvrdilo a situace v tabulce se začala zamotávat.

V neděli v posledním zápase základní části nás čekali Ledenice a byl to opět těsný boj. Vampires Merklín – Žraloci Ledenice 5:3. Vítězství v tomto zápase nás posouvá do finále turnaje, kam se kromě nás i přes porážku probojovali i Ledenice, takže došlo k opakování dopoledního zápasu. Finále se hrálo na 6 směn bez časového omezení, a tak další vyrovnaný souboj trval téměř dvě a půl hodiny a nakonec skončil naším těsným vítězství Vampires Merklín – Žraloci Ledenice 9:8.

Vítězství ve finále samozřejmě znamená i vítězství v turnaji a průběžné vedení v lize kadetek. Velká gratulace kadetkám. Další turnaj hrají 19.-20.6.2021 v Příbrami.