Teeball Ledenice - dohráno

Teeball Ledenice - dohráno

Na první turnaj U8 jsme vyrazili do Ledenic, kde na nás čekali domácí Žraloci Ledenice a Miners Kladno.

První zápas jsme sehráli s domácími Ledenicemi. Do zápasu jsme nastupovali s naším bojovým pokřikem, dobrou náladou a to se nám vyplatilo, když ve druhé směně jsme dokázali udělat tři auty na první metě a udržet Žraloky na pálce pouze se dvěma body a s výsledkem 15:12 si připsat první letošní výhru.

Druhý zápas nás čekal s Miners Kladno a opět jsme si nenechali ujít náš oblíbený bojový pokřik. Zápas probíhal vyrovnaně, ale opět se nám podařilo v jedné směně udělat auty a udržet Kladno na pálce s  těsnou bodovou ztrátou 10:9 pro náš tým. Nástupem na poslední pálku už jsme jen vylepšili skóre na 15:9 a mohli se radovat z druhé výhry v řadě.

Následovala pauza na posílení dobrým jídlem a na odpočinek před dalšími zápasy se stejnými týmy. Hráči se posílili velmi rychle a vzali útokem nedaleké dětské hřiště a po zjištění prodeje barvících lízátek i místní bufet.

Na druhý zápas s Ledenicemi jsme opět nastupovali s bojovým pokřikem. Hra byla po celou dobu velmi vyrovnaná. Oba týmy hrály až do poslední minuty s velkým nasazením a zápas skončil záslouženou remízou 15:15.

 

Závěrečným zápasem pro naše malé Vampíry byl opět tým Miners Kladno. Do zápasu jsme šli opět s našim pokřikem a už i se značnou únavou. Zápas byl opět velmi vyrovnaný po celou dobu, ale v poslední směně se nám opět podařilo zahrát několik autů na první metě a udržet Miners se ztrátou jen jednoho doběhu s výsledkem 13:12 pro naše Vampíry.

Velká gratulace všem hráčům a trenérům a poděkování početné výpravě rodičů za podporu

Je to ta nejlepší pozvánka pro všechny fanoušky, aby přišli naše nejmladší naděje podpořit na další turnaj, který odehrají v sobotu 21.5. na domácím hřišti.