Coachball Joudrs - dohráno

Coachball Joudrs - dohráno

Náš Coachballový tým (U11) vyrazil v sobotu 7.5. ke svému druhému ligovému turnaji, tentokrát do areálu Joudrs Praha. Bohužel ani tentokrát si z turnaje nevezeme žádnou výhru. Ale jak jsme již několikrát zmiňovali, nemáme zatím s tímto velmi omlazeným týmem velké výsledkové ambice.

V prvním zápase nastupujeme proti domácím Joudrs. Jak se nám svěřili i trenéři soupeře, stál proti nám soupeř s deseti jedenáctiletými hráči, zatímco náš tým je z poloviny tvořen dětmi kategorie U8. To se samozřejmě muselo projevit. Začínáme sice nadějně, hned první pálkař soupeře je aut na první metě, ale pak už se začínají kupit chybky méně zkušených hráčů a tak nakonec s budoucím finalistou turnaje prohráváme 4:20.

Druhý zápas ve skupině nás čeká Beroun a je jasné, že to bude ještě těžší. Beroun je jednoznačným favoritem celé divize západ coachballové ligy. Soupeř nám toho moc nedovolil, moc jsme toužili alespoň po čestném bodíku, ale dál než na 3. metu jsme se bohužel nedostali. Jediným malým pozitivem na tomto zápasu je skutečnost, že oproti utkání z minulého turnaje v Plzni je skóre pro nás z bodů přívětivější, ale i tak je z toho vysoká prohra 0:17.

Do Play-off jdeme z poslední příčky a nastupujeme proti Eagles. S tímto soupeřem jsme dokázali v Plzni hrát nejvyrovnanější zápasy, ale tentokrát tomu tak nebylo. Možná horší orientace na multifunkčním „B“ hřišti. Možná nezvyklý odskok na umělém povrchu mohl hrát nějakou roli, ale podmínky byly pro oba týmy stejné a nutno sportovně uznat, že soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál 2:17.

V posledním zápase turnaje nastupujeme proti Plzni. Konečně vyrovnaný zápas s nadějí na dobrý výsledek až do samého závěru. Na začátku dokonce vedeme, pak je skóre dlouho hodně těsné. V závěru utkání máme nadějně rozehranou směnu v obraně, na 2 auty soupeř 0 bodů, ale pak se nám nedaří udělat poslední třetí aut. Soupeř nám trochu odskočil a prohráváme i poslední čtvrtý zápas i když tentokrát docela těsným výsledkem 9:13.

Nedá se nic dělat, jedeme dál. Další turnaj odehrajeme 28.5. v Praze v areálu Eagles. Určitě to bude zase o kousek lepší a třeba už se konečně dočkáme první výhry. A když to nevyjde teď, tak určitě někdy jindy.

Děkujeme všem za podporu, na hřišti i tu na dálku a Kristýně za spousty skvělých fotek.