Teeball Merklín - dohráno

Teeball Merklín - dohráno

Druhým turnajem naší U8 Teeballové ligy byl domácí turnaj v Merklíně, kam si přijeli poměřit své softballové dovednosti Piranhas Beroun, Žraloci Ledenice, Miners Kladno, Softball Lobkovice a samozřejmě náši domácí Vampires Merklín.

První zápas nás čekal s Piranhas Beroun se kterými jsme se v letošní sezóně ještě nesetkali. Do zápasu jsme nastoupili s obrovskou podporou domácích fanoušků. Celý zápas jsme sehráli velmi vyrovnaně ,ale bohužel přes veškerou snahu celého týmu jsme podlehli o jediný bod 13:12

Druhý zápas nás opět čekal s nováčkem turnaje a to se Softballem Lobkovice. V zápase se nám již od začátku dařilo dělat auty na první metě, ale i chytit odpaly ze vzduchu ve středu pole. V útoku jsme opět za veliké podpory diváků udělali v každé směně pár bodíků a nakonec jsme vybojovali první výhru na domácím hřišti 13:3.

Hráči měli z první domácí výhry obrovskou radost, nevydrželi čekat s oslavou na konec turnaje a rozhodli se místní bufet připravit o veškeré palačinky se šlehačkou a to se opravdu zadařilo.

Třetí zápas na nás čekali už známí Žraloci Ledenice se kterými jsme již dříve sehráli velmi vyrovnané zápasy a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Oba týmy v útoku vždy udělali maximální počet bodů  a tak si zaslouženě udrželi remízu 15:15.

V posledním zápase nás čekal již opět známý tým Miners Kladno. V zápase se nám již dařilo dělat auty na první metě a držet Kladno s menším bodovým ziskem v útoku, ale v další směně nám to Kladno vrátilo zpět. Další směnu jsme začali v obraně se dvěma rychlými auty, ale přes veškerou snahu týmu udělat poslední out se Kladnu podařilo srovnat skóre a zaslouženě odvést remízu 10:10.