Liga kadetek - Trhové Sviny

Liga kadetek - Trhové Sviny

Další 4. kolo ligy kadetek se odehrálo v sobotu 27.8.2022 v Trhových Svinech. Vzhledem k tomu, že na toto kolo se přihlásili jen 3 týmy, byl turnaj vypsán pouze jako jednodenní. I my jsme do poslední chvíle nevěděli, zda na toto kolo vůbec složíme tým. Částečně vinou zranění, ale i prázdninového termínu. Nakonec jsme na turnaj odjeli ale se třemi nováčky v sestavě.

V prvním zápase proti Ledenicím jsme začali skvěle, i díky krásnému dvoubodovému homerunu Káji jsme nakonec získali v první směně 4 body. Bohužel to bylo na dlouho vše. Naši nováčci v sestavě se zatím nedokázali vypořádat s rychlým a kvalitním nadhozem soupeře a tak Ledenice zápas postupně otočili a my už jsme v závěru dokázali jen korigovat na konečných 6:12 pro Ledenice.

Ve druhém zápase proti Plzni byla naše situace ještě horší. Naše nadhazovačky (Kája a Viki) kvůli zdravotním komplikacím nemohli v zápase pokračovat na nadhazovacím prkně a i na jiných postech je jejich zranění limitovalo. To samozřejmě ještě víc oslabilo naši již tak improvizovanou sestavu a kvalitnímu týmu Slávie jsme tentokrát nemohli konkurovat. Jediným pozitivem byl v tomto zápase alespoň Homerun Dana, který zajistil četný bod a trochu vylepšil skóre drtivé porážky 1:18.

Ledenice i Plzeň mají kvalitní týmy, obvykle s nimi svádíme vyrovnané bitvy, ale tentokrát s naší zdecimovanou sestavou na víc nebylo a nakonec jsme byli rádi, že už je konec. Tak doufejme, že na příštím turnaji v Příbrami už budeme opět v plné síle a budou tomu odpovídat i naše výsledky.